KULIG I JAZDA KONNA

Jeśli chcielibyście Państwo spędzić miło czas i lubicie się dobrze bawić to serdecznie zachęcamy Was do skorzystania z naszej oferty organizacji kuligów. Jest to wyśmienita okazja, aby przeżyć bardzo miłe i niezapomniane chwile.

Organizujemy kuligi na terenie Murzasichla i całego Podhala o każdej porze roku. Zimą, kiedy jest śnieg zaprzęgamy nasze konie w sanie,
a w innych porach roku w fasiongi (góralskie wozy). Dla osób lubiących adrenalinę proponujemy przejażdżkę sportową bryczką.
Przyjedziemy po Was w umówione miejsce, a po zabawie odwieziemy z powrotem. Trasę ustalimy zgodnie z Waszymi sugestiami. Sami ustalicie czy chcecie samą przejażdżkę, czy też zabawę z ogniskiem, kiełbaskami, pysznym domowym grzańcem i przy świetle płonących pochodni. Możemy także zorganizować kulig z ogniskiem na polanie, gdzie czas Państwu umili gra kapeli góralskiej.
Wspólnie z Wami omówimy trasę oraz cały program przejażdżki. Przewidywany czas trwania kuligu to około 2-óch godzin, jednak możemy go skrócić lub wydłużyć według Waszych chęci, co ustalimy podczas zamówienia. Ceny ustalamy indywidualnie, wszystko zależne jest od programu.

Świetna zabawa to gwarantowana pozycja w naszej ofercie.

 

Nasze konie są ujeżdżone i przyzwyczajone do pracy z dziećmi i dorosłymi. Zapraszamy serdecznie na indywidualne jazdy konne.

Więcej informacji pod tel. 601-566-243 (Mariusz)

Ośrodek Wypoczynkowo-Jeździecki "Szałas"Edyta Łukaszczyk-Dołotko, ul. Sądelska 33, 34-531 Murzasichle, tel. 501 566 246 tel/fax:+48 18 201 63 60